Update. Meil on heameel teatada, et Bringpacki töötaja #001 võttis meiega ühendust! Alates esmaspäevast 22. märtsist töötab meie tiimis Teele Jänes. Teelel  on sisukas kogemus just sellest sektorist, kuhu Bringpack keskendub esimese hooga - restoranid ja kohvikud. Pluss on Teele erakordselt tore inimene. Kui te temaga kokku puutute, nõustute kindlasti. 

Kuigi esimene töötaja on leitud, siis me hea meelega hoiame silmad-kõrvad lahti, kui keegi soovib moel või teisel Bringpacki missioonis kaasa lüüa. Nii, et võib jugesti endast märku anda!

No tundub, et läkski lahti! Sel kolmapäeval andsime teada, et Bringpack varsti alustab ning neli päeva hiljem on meil töös 5 projekti, kus ühekordsed toidunõud tuleb asendada Bringpack toidupakenditega. Seega - juba olemegi omadega veel all ning vajame abi.
Võtame tööle töötaja, täis tahtmist ning täisajaga.
Keda otsime? No see esimene töötaja on nagu esimene töötaja ikka - teeb kõike, mida vaja teha ning palju rohkemgi ning veel kiiremini, palju küsimusi ega palju raha ei küsi ning tunneb eelkõige rõõmu sellest, et saab teha pikki tunde koos samasuguste hulludega.
Peamised tööülesanded on seotud kliendiprojektide elluviimisega (kõik sõõgikohad, kes soovivad ühekordsetest toidupakenditest vabaneda, peaksid saama võimaluse) ning teenuse laiendamisega (milliseid pakendeid peale toidupakendite veel saaks ringelda ?).
Esimesele töötajale tuleb kasuks keskkonna-teemades orienteerumine, head projektijuhtimise oskused ning üldine nutikus.
Mida pakume - no seda kõike pakumegi! Pluss unistust, et ehk saame koos ühekordsed nõud ajaloo prügikasti saata. Siiski, siiski - lisaks töötasule pakume esimesele töötajale võimalust saada ka osanikuks.
Kandideerimiseks saata CV  ning kuni 3 lauset, miks kandideerid aadressile info@bringpack.ee märgusõnaga "Töötaja #1".
Kuulutust võib julgelt jagada, võib ka julgelt ennast soovitada.

Kuulutus kehtib seni, kuni esimene töötaja on leitud.

Lisainfo telefonil 5068258.